Atribuită
Cumpărare directă
UPS LARICE MP-S-RT2-3KVA, Online, Rack, 3000VA/2700W, 6 x 9Ah, LCD, USB, RS232 UPS online, cu dubla conversie Iesire sinusoidala pura Rack/tower design (2U) Factor de putere de intrare 0.99 Factor de putere de 0.9 pe iesire 50Hz/60Hz modul convertor de frecventa Oprire de urgenta prin functia EPO Suporta mod de operare economic (ECO) Suporta intrare generator electric Functie Cold start Interfete USB + RS232 pentru management Repornire automata la revenirea tensiunii de alimentare Optiuni: card de management SNMP/releu Autotestare UPS la pornire Display LCD Incarcare rapida acumulatori Incarcare acumulatori in modul oprit Soft de management UPSilon 2000 Timp de transfer 0ms Protectie la descarcare completa sau supraincarcare acumulatori Recomandat pentru servere, centrale termice, laptop-uri, echipamente retea, NVR, garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA28514965
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.117 RON
- Valoare atribuită
- 14.117 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.