Atribuită
Cumpărare directă
Panou LED slim Hepol, 40W, 3600 lm, aparent, 120 x 30 cm, IP20, lumina rece. Sursa de iluminat de tip LED are o putere de 40W si un flux luminos de 3600 lumeni. Temperatura de culoare este de 6500 K, oferind o lumina rece, cu efect energizant ce este recomandata in spatiile unde este necesara o atentie ridicata la detalii
- Număr anunț
- DA28505928
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 31518600-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.