Atribuită Cumpărare directă

- 1 BUCATA LAMPA SPATE SCANIA STANGA ULO 4498-13 748.1Ron/buc; - 1 BUCATA LAMPA SPATE SCANIA DREAPTA ULO 4498-14 748.1 Ron/buc

Număr anunț
DA28561030
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.496 RON
Valoare atribuită
1.496 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.496 RON

din 1.496 RON estimat