Atribuită
Cumpărare directă
”Servicii de evaluare pentru stabilirea prețului minim de vânzare a spațiilor, situate în București, S1, ce urmează a fi vândute în baza legii 550/2002, spații disponibile pentru închirierea în piețele agroalimentare situate pe raza administrativ teritorială a sectorului 1 și Piața Amzei nr 13”,
- Număr anunț
- DA28582516
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- ACORD CONSULTING SRL (CUI 16894080)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.602 RON
- Valoare atribuită
- 64.602 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.