Atribuită Cumpărare directă

Ambalaj: 30 folii/covoras(set), 5set/bax - Se vinde doar la bax Covorase adezive cu actiune germicida si fungicida. Este format din straturi, acoperite cu adeziv aditional. Primul si ultimul strat sunt protejate de utilizarea neglijenta, cu un film plastic curat. Potrivite pentru toate incaperile obisnuite, datorita dimensiunii lor. Timp de exterminare al germenilor: cateva minute!

Număr anunț
DA28560924
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat