Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie interior la sediul autoritatii din Splaiul Independentei nr. 294, corp A si corp B. Dezinfectia se va realiza cu substante omologate ptr. sanatatea umana, la sfarsitul fiecarei etape de dezinfectie se va incheia un proces verbal de receptie si se vor atasa documentele din care rezulta avizarea substantelor folosite. Operatia de dezinfectie se va desfasura in data de 17.09.2021 ora 15

Număr anunț
DA28657183
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.239 RON
Valoare atribuită
2.239 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.239 RON

din 2.239 RON estimat