Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA AIRWICK 8 buc x 11.76 lei BREF BILE 6 buc x 15.13 lei HARTIE IGIENICA 200 buc x 2.10 lei SACI MENAJ 60l 20 buc x 5.04 lei SAPUN LICHID 5l 8 buc x 42.02 lei CLOR 2l 10 buc x 21.01 lei FAIRY 10 buc x 4.20 lei ASEVI PARDOSELI 12 buc x 11.76 lei GALEATA MOP 6 buc x 16.81 lei COADA MOP 12 buc x 2.52 lei RIVEX 15 buc x 12.61 lei ROLA HARTIE 10 buc x 19.33 lei ROLA HARTIE 10 buc x 10.92 lei OTRAVA SOARECI 10 buc x 8.40 lei DOMESTOS 10 buc x 9.24 lei AJAX PARDOSELI 8 buc x 8.40 lei REZERVA AIRWICK 10 buc x 11.76 lei SACI MENAJ 35l 15 buc x 4.20 lei DETARTRANT 12 buc x 7.56 lei MATURA CU COADA 4 buc x 16.81 lei BATERII R6 24 buc x 2.10 lei CLOR 1l 10 buc x 4.20 lei DOMESTOS 14 buc x 9.24 lei SANO GEAM 10 buc x 11.76 lei SAPUN LICHID 5l 5 buc x 42.02 lei APARAT AIRWICK 3 buc x 24.37 lei LAVETE 15 buc x 5.04 lei SANO FORTE 4 buc x 11.76 lei CIF 10 buc x 5.88 lei BURETI VASE 20 buc x 5.04 lei DETERGENT ARIEL 10KG 4 buc x 84.03 lei CLOR 1l 36 buc x 4.20 lei ASEVI PARDOSELI 8 buc x 11.76 lei GALEATA MOP 4 buc x 16.81 lei RIVEX PARCHET 8 buc x 11.76 lei MOP 15 buc x 5.88 lei PUR VASE 10 buc x 7.56 lei PRONTO MOBILA 12 buc x 12.61 lei MATURA CU COADA 4 buc x 15.13 lei
- Număr anunț
- DA28597258
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUNCA PRIPOR (CUI 27998647)
- Furnizor / câștigător
- MULTISTAR SRL (CUI 13498900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.663 RON
- Valoare atribuită
- 4.663 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.