Atribuită
Cumpărare directă
UPS APC SMT2200IC Smart-UPS cu SmartConnect, 2200VA / 1980W, LCD 230V Line Interactive, unda sinusoidala. Tipodimensiune: Tower. Topologie: Line Interactive. Putere aparenta: 2200 VA. Putere reala: 1980 W. Continut de livrare: aparat, cablu RS-232, cablu USB, software si documentatie. Garantie UPS: 36 luni. Garantie acumulator din UPS: 24 luni
- Număr anunț
- DA28572390
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 31120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.696 RON
- Valoare atribuită
- 15.696 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.