Atribuită
Cumpărare directă
UPS APC SMT2200IC Smart-UPS cu SmartConnect, 2200VA / 1980W, LCD 230V Line Interactive, unda sinusoidala. Tipodimensiune: Tower. Topologie: Line Interactive. Putere aparenta: 2200 VA. Putere reala: 1980 W. Semnalul la iesire: unda sinusoidala. Conectori intrare: Schuko CEE 7 / EU1-16P, IEC-320-C20, British BS1363A. Conectori iesire: 8x IEC-320-C13, IEC-320-C19, 2x IEC Jumpers. Afisaj LCD, management. Conectivitate: USB, DB-9 RS-232, SmartSlot. SmartConnect: inovativ, functie de monitorizare la distanta, usor de folosit, prin care se pot primi notificari automate si servicii de suport avansate, se pot face update-uri de firmware. Continut de livrare: aparat, cablu RS-232, cablu USB, software si documentatie. Garantie UPS: 36 luni. Garantie acumulator din UPS: 24 luni. Pret promotional !!!!!
- Număr anunț
- DA28562599
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.924 RON
- Valoare atribuită
- 3.924 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.