Atribuită Cumpărare directă

Sistem imobilizare care restrictioneaza miscarea incheieturii pentru pacienti agitati. Fabricata dintr-un material rezistent, hipoalergenic, prevazut cu manseta dintr-un material textile confortabil la contactul cu pielea, care previne ranirea pacientului. Centurile sunt confectionate dintr-un material foarte rezistent, utilizand sistem de inchidere atat din Velcro cat si o catarama pentru fixare aditionala. Lungimea centurii permite fixarea de cadrul patului pacientului. Centura poate fi spalata la o temperature de 30 de grade. Produsul este ambalat individual.: Sistem imobilizare care restrictioneaza miscarea gleznei pentru pacienti agitati. Fabricata dintr-un material rezistent, hipoalergenic, prevazut cu manseta dintr-un material textile confortabil la contactul cu pielea, care previne ranirea pacientului. Centurile sunt confectionate dintr-un material foarte rezistent, utilizand sistem de inchidere atat din Velcro cat si o catarama pentru fixare aditionala. Lungimea centurii permite fixarea de cadrul patului pacientului. Centura poate fi spalata la o temperature de 30 de grade. Produsul este ambalat individual.

Număr anunț
DA28585781
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
18425000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat