Atribuită Cumpărare directă

GRUNDO-OIL este un ulei special destinat forezelor pneumatice orizontale si ciocanelor de batut tevi, biodegradabil,cu propietati de antiinghet, necesar la functionarea corecta a forezelor orizontale pneumatice.

Număr anunț
DA28596799
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI 7392416)
Furnizor / câștigător
VOLTRAK SRL (CUI 6221230)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.127 RON
Valoare atribuită
1.127 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127 RON

din 1.127 RON estimat