Atribuită Cumpărare directă

2 buc cablu 1501070001 Pret 2 x 45,00 RON/buc 2 buc conexiune cablu YY 190053 pret 2 x 300,00 RON /buc 1 buc cablu 25 m GRU 2000320 Pret 1800,00 RON/buc

Număr anunț
DA28596776
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI 7392416)
Furnizor / câștigător
VOLTRAK SRL (CUI 6221230)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare atribuită
2.490 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490 RON

din 2.490 RON estimat