Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de servicii de intretinere a Sistemului de iluminat public din comuna Corbeni, prestate cu electricieni calificati care dispun de autospeciala dotata cu nacela PRB cu brat telescopic.

Număr anunț
DA28562337
Autoritate contractantă
Comuna Corbeni (CUI 4122051)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCT DEPOZIT SRL (CUI 30244058)
Cod CPV
50116100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat