Atribuită
Cumpărare directă
domestos 11*5.46, hartie jumbo 120*2.46, bureti vase 4*1.54, itl det vase l 5*5.20, galeata+mop+coada 2*17.80, mop+coada 2*5.93, spray muste 5*15.62, matura +coada 2*13.04, faras ergonomic 2*6.30, praf de curata 3*6.30, detartrant 16*2.30, det man 400gr 10*2.30, fairy 800ml 5*7.20, sapun lichid 1l 26*7.20, sapun wc cu suport 25*3.61, solutie pardoseli 1l 18*5.92, sol geam 13*7.13
- Număr anunț
- DA28606811
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare atribuită
- 1.196 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.