Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA28547401
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.041 RON
Valoare atribuită
5.041 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.041 RON

din 5.041 RON estimat