Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea cantităţilor de bunuri materiale, la standardele (cerințele tehnice) ofertate în urma anunțului de publicitate nr. ADV1231127/05.08.2021.

Număr anunț
DA28541060
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.041 RON
Valoare atribuită
41.041 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.041 RON

din 41.041 RON estimat