Atribuită Cumpărare directă

Incarcare si asternere agregate pe unele drumuri comunale apartinand Comunei Scorteni, in sat Scorteni si sat Bordeni.

Număr anunț
DA28537766
Autoritate contractantă
COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
Furnizor / câștigător
ARCIF PROD SRL (CUI 15465349)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat