Atribuită
Cumpărare directă
Server carcasa tower, Intel Xeon Silver 10C/20T, 2x16 GB RAM DDR4 RDIMM 3200 Mhz, 1xSSD 480 GB, SATA, 2x4 TB HDD SATA 3,5", RAID, 8x3,5" Drives, sursa 750W, 2xEthernet 1 Gb/s iDRAC 9 Express. Produsul va fi insotit de cerrtificat de garantie. Licenta Windows Server 2019 Standard, 16 Core, OEM DVD, Microsoft SQL Server Standard Edition.
- Număr anunț
- DA28537880
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.542 RON
- Valoare atribuită
- 21.542 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.