Atribuită Cumpărare directă

Servicii GAZDUIRE Mail - Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la data de 31.12.2021, respectiv pentru 5 luni

Număr anunț
DA28524316
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.715 RON
Valoare atribuită
18.715 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.715 RON

din 18.715 RON estimat