Atribuită Cumpărare directă

scrisoare medicala:fisa spitalizare zi neurologie;foaie observatie clinica generala psihiatrie;acordul pacientului;fisa manevre executete de asistente

Număr anunț
DA28526273
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
DISTINCT GRUP ALC SRL (CUI 31255411)
Cod CPV
22852000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341 RON
Valoare atribuită
1.341 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341 RON

din 1.341 RON estimat