Atribuită Cumpărare directă

Achizitie SWITCH TP-LINK 5 porturi Gigabit; MOUSE DELL MS116, cu fir, USB; Telefon fix Dect Panason

Număr anunț
DA34825099
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
367,64 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,64 RON