Atribuită
Cumpărare directă
Brit Care All Breed Somon si Cartofi, 12 kg/Compozitie: somon uscat (35%), cartofi (34%), proteina de somon (10%), grasime de pui (conservata cu tocoferoli), mere uscate, arome naturale, ulei de somon (2%), drojdie de bere, carapace de crustacee hidrolizate (sursa de glucozamina, 260 mg/kg), extract de cartilagiu (o sursa de condroitina, 160 mg/kg), manan-oligozaharide (150 mg/kg), ierburi si fructe (rozmarin, cuişoare, citrice, curcumin, 150 mg/kg), fructo-oligozaharide (100 mg/kg), yucca schidigera (100 mg/kg), inulina (90 mg/kg), armurariu (75 mg/kg). Constituenti analitici: proteina bruta 26%, grasime 15%, fibra bruta 2,5%,
- Număr anunț
- DA28585280
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
- Cod CPV
- 15713000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.834 RON
- Valoare atribuită
- 1.834 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.