Atribuită Cumpărare directă

Cearceaf plic material creponat - pentru gradinite, antialergic, multicolor Materialul din care este confectionat setul este sifon, bumbac 100%, antialergic. Culoare: material policrom cu imprimeuri. Modelul imprimat este antialergic si rezistent la spalari indelungate. Cearceaful este lavabil la masinile automate de spalat

Număr anunț
DA28643429
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.460 RON
Valoare atribuită
5.460 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.460 RON

din 5.460 RON estimat