Atribuită Cumpărare directă

Reparatie volanta Ford Tranzit conform deviz 16193 din 10.08.2021Serie caroserie WF0FXXTTFFCR70392 VOLANTA - 2295000324 - 1X- 1554.62lEI FARA TVA ULEI FE10112 1X = 264.71LEI FARA TVA MANOPERA- 1008.4LEI FARA TVA

Număr anunț
DA28576321
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI 27300824)
Furnizor / câștigător
MD MECANIC BENZ 2003 (CUI 15175272)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.827 RON
Valoare atribuită
2.827 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.827 RON

din 2.827 RON estimat