Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BIZHUB 224E, incarcat cartus toner Xerox 3020, incarcat cartus toner Xerox 3020, ROUTER

Număr anunț
DA34533396
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978338)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.413.733 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.413.733 RON