Atribuită Cumpărare directă

CASCO CALCULATA PENTRU AUTOTURISM DACIA LOGAN IS22CMN SERIE SASIU UU1K5220565043438, CILINDREE 898 CMC,PUTERE 66 KW, MASA TOTALA MAXIM AUTORIZATA 1608 KG, 5 LOCURI, cu valabilitate 1 an de zile, incepand cu data de 22.08.2021

Număr anunț
DA28535929
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.418 RON
Valoare atribuită
1.418 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.418 RON

din 1.418 RON estimat