Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, Primaria comunei Branesti doreste incheierea unui contract de servicii avand ca obiect ,,Actualizarea Studiului de Fezabilitate pentru Modernizarea si reabilitatrea sistemului de iluminat public” in comuna Branesti”. Se doreste actualizarea studiului actual cu respectarea cerintelor obligatorii conform specificatiilor detaliate in caietul de sarcini atasat la prezenta initiere.
- Număr anunț
- DA28650598
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L (CUI 15475580)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.