Atribuită Cumpărare directă

M- 8 cutii (100 buc/cut); L – 7 cutii (100 buc/cut); XL 15 cutii (100 buc/cut)

Număr anunț
DA28568736
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.199 RON
Valoare atribuită
1.199 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199 RON

din 1.199 RON estimat