Atribuită Cumpărare directă

Straturi: 2 Lungime rola: 170 m Latime rola: 9.4 cm Numar foi: 1214 Diametrul rolei: 19 cm Diametrul intern: 5.9 cm Culoare: alb - desen frunzulite Embosata: da Produsul este certificat EU Ecolabel, ceea ce inseamna ca produsele intrunesc standardele de mediu impuse, materialele folosite provenind exclusiv din paduri si surse controlate.

Număr anunț
DA28523881
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.048 RON
Valoare atribuită
6.048 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.048 RON

din 6.048 RON estimat