Atribuită Cumpărare directă

1 Registru pentru inscrierea si evident elevilor - 700 elevi, coperta carton duplex alba 2 buc 2 Catalog pentru invatamant prescolar, coperta carton duplex alba 8 buc 3 Catalog pentru invatamant primar, coperta carton duplex alba 15 buc 4 Catalog pentru clasa pregatitoare, coperta carton duplex alba 4 buc 5 Catalog pentru invatamant gimnazial, coperta carton duplex alba 15 buc 6 Carnet elev pentru invatamant primar 100 buc 7 Carnet elev pentru invatamant gimnazial 100 buc 8 Legitimatie elev 700 buc 9 "Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii, primite sau predate de unitatea de învatamant si a actelor eliberate absolvenţilor (pentru învatamantul gimnazial, postliceal si de maiştri)" 2 buc 10 Condica personal didactic, coperta carton duplex alb 10 buc 11 Registru intrari - iesiri, coperta carton duplex alb 2 buc 12 Condica personal auxiliar, coperta carton duplex alb 2 buc 13 Registru procese verbale Consiuliul de Administratie, coperta carton duplex alb 2 buc 14 Registru procese verbale Consiuliul Profesoral, coperta carton duplex alb 2 buc 15 Registru pentru contracte de munca, coperta imitatie piele 1 buc

Număr anunț
DA28597670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.693 RON
Valoare atribuită
1.693 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.693 RON

din 1.693 RON estimat