Atribuită Cumpărare directă

Kit reparatie electrovalva S1 pentru sterilizatorul cu EO AMSCO EAGLE 3017; FE 1472/27.07.2021

Număr anunț
DA28552371
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
31711530-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647 RON
Valoare atribuită
1.647 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647 RON

din 1.647 RON estimat