Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memoriu de prezentare

Număr anunț
DA34536071
Autoritate contractantă
COMUNA STELNICA (CONSILIUL LOCAL STELNICA IALOMITA) (CUI 4364799)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
48.836.931 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.836.931 RON