Atribuită
Cumpărare directă
achizitie hard disk extern Model WDBWLG0120HBK-EESN Specificatii produs Dimensiune HDD 3.5 inch Capacitate HDD 12 TB Interfata USB 2.0 Nu Interfata USB 3.0 Da Interfata Wi-FI Nu Interfata USB 3.1 Nu Dimensiuni (L x l x h mm) 48x165x135 mm Greutate 0.950 kg Culoare Negru
- Număr anunț
- DA28546757
- Autoritate contractantă
- Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277 RON
- Valoare atribuită
- 1.277 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.