Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii pentru centrale termice, instalatii aferente si instalatii de gaz din dotarea Poliției locale sector 1, conform anuntului publicitar ADV1229755 si oferta nr. 24357/29.07.2021 Centralele termice sunt instalate in sediile Politiei Locale Sector 1 din: a) Str. Prometeu, 26 - 1 buc b) Str. Pajurei, 13 – 3 buc c) Calea Grivitei, 208-210 – 2 buc d) Sos. Odai, 3-5 – 3 buc Perioada de valabilitate a contractului: pana la 31.12.2021 începând de la data semnării contractului de către ambele părţi, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional cu pana la maxim 4 luni.

Număr anunț
DA28498984
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.630 RON
Valoare atribuită
18.630 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.630 RON

din 18.630 RON estimat