Atribuită
Cumpărare directă
Primăria Municipiului Slatina dorește să achiziționeze servicii de organizare eveniment ”Fun & Be Safe - Street Food” , în perioada 20-22 august 2021, in Parcul Tineretului din Municipiul Slatina. Caracteristicile tehnice se regăsesc în caietul de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA28561400
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- ART STAR SOUND SYSTEM SRL (CUI 31611730)
- Cod CPV
- 79952100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.800 RON
- Valoare atribuită
- 124.800 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.