Atribuită
Cumpărare directă
pachetul include: 6 buc x Modul Accelerometru Triaxial LIS3DH x 46,21 ron/buc 2 buc x Set de fire Siliconice (20AWG, 6 culori, 7m fiecare) x 46,21 ron/buc 3 buc x Breadboard HQ (830 Puncte) x 8,23 ron/buc 1 buc x Set Conectori Asortați Optimus Digital (1004 pcs) + Cablu Panglică Bonus x 50.41 ron/buc 3 buc x Cablu GPIO pentru Raspberry Pi x 12,60 ron/buc 1 buc x Kit Plusivo pentru Lipit EU cu Multimetru Digital x 84,03/buc 3 x Kit Plusivo Pi 4 Super Starter cu Raspberry Pi 4 cu 4 GB RAM si card NOOBs de 16 GB x 377,31 ron/buc 1 buc x Cleste de Sertizat 28 - 18 AWG (0.1 - 1 mm) SN-28B x 42,01 ron/buc
- Număr anunț
- DA28597938
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- OPTIMUS DIGITAL SRL (CUI 31277100)
- Cod CPV
- 31711000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.