Atribuită Cumpărare directă

Banner publicitar dimensiune 30.5x1.28 m, cu finisaje si intarituri, imprimare in policromie, montaj inclus la inaltime maxima 8 m, la locatia Stadion din cadrul Complexului Sportiv "Michael Klein". Garantia: 3 ani

Număr anunț
DA28640287
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.215 RON
Valoare atribuită
3.215 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.215 RON

din 3.215 RON estimat