Atribuită Cumpărare directă

Bilet taxa WC 1,70 lei, simplu, 100 file/bloc- bloc 100 Bilete taxa forfetara 1,00 lei, 100 file/bloc, simplu- bloc 200 Bilete taxa forfetara 2,00 lei, 100 file/bloc, simplu- bloc 100

Număr anunț
DA28608123
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat