Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REACTIVI CHIMICI CONFORM OFERTA 5392 COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1004561000 Acid azotic 65% pentru analiza, EMSURE® Reag. Ph Eur,ISO. Producator Merck Millipore (ATENTIE ESTE PRECURSOR PENTRU EXPLOZIBILI) 1 l 15 51.52 772.80 1064981000 Hidroxid de sodiu pelete, pentru analiza; EMSURE®. CAS #: 1310-73-2. Molar Mass: 40 g/mol. Chemical Formula: NaOH. Assay (acidimetric,NaOH) ≥ 99.0 %. Producator Merck Millipore 1 kg 2 54.51 109.02
- Număr anunț
- DA28605382
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 881 RON
- Valoare atribuită
- 881 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.