Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CHIMICE CONFORM OFERTA 5409: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA A18370.14 "4,4'-(Hexafluoroisopropylidene)diphenol, 98% Chemical Formula C15H10F6O2. Formula Weight 336.24 Producator Alfa Aesar " 25 G 1 424.65 424.65 416150050 "4-Nitrophthalonitrile, 99% CAS 31643-49-9 Molecular weight 173.13 Molecular formula C8 H3 N3 O2 Synonyms: 1,2-Dicyano-4-nitrobenzene Appearance (Color): Light yellow to beige to light green to light grey Appearance (Form): Crystalline powder or crystals and/or chunks Producator Alfa Aesar " 5 G 2 307.70 615.40 1049280500 "Carbonat de potasiu pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur CAS 584-08-7 Synonyms: potash Molar Mass: 138.21 g/mol Chemical Formula: K₂CO₃ Assay (acidimetric; calculated on dried substance) ≥ 99.0 % Assay (acidimetric) ≥ 99.0 % Producator Merck Milipore" 500 G 1 216.32 216.32 1050331000 "Hidroxid de potasiu pelete, pentru analiza EMSURE® CAS 1310-58-3 Synonyms: Potash caustic Molar Mass: 56.11 g/mol Chemical Formula: KOH Producator Merck Milipore" 1 KG 1 58.29 58.29
- Număr anunț
- DA28584930
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.314 RON
- Valoare atribuită
- 1.314 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.