Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MEDICALE CONFORM OFERTA 5494 Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA "LANSETE (Ace) GLICEMIE, Origine HTL Strefa – POLONIA Acele HTL-STREFA sunt finisate electric si sunt acoperite cu silicon ceea ce asigură o penetrare delicată şi netedă, reducând astfel discomfortul pacienţilor • Designul unic al vârfului acelor HTL-STREFA, ultra subţire şi triplu-faţetat, garantează o ascuţire superioară oferind o picătura de sânge adecvată cu un nivel redus de durere • Designul lansetei HTL-STREFA asigură compatibilitate cu majoritatea dispozitivelor de auto-ȋnţepare (lansatoare). • Codarea culorilor asociată dimensiunii garantează identificarea precisă a produsului potrivit. AC 28G – albastre, marimea standard AC 30G – mov, ultrafine ṣi extreme de precise AC 33G – verzi, (foarte subţiri) asigurând maximul de comfort; indicate ṣi in cazul copiilor Ambalaj: 100 buc/cutie " Cutie 20 20.15 403.00 "Teste Accu-Chek Active Teste glicemie compatibile cu glucometru Accu-Check Active 50 stripuri/set" Set 40 76.25 3050.00 PREPOD

Număr anunț
DA28584698
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.453 RON
Valoare atribuită
3.453 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.453 RON

din 3.453 RON estimat