Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE CONFORM OFERTA 5276:cf. descriere oferta Aquator: 1050910250 "Peroxodisulfat de potasiu pentru analiza EMSURE®, Producator Merck, Assay (iodometric) ≥ 99.0 % Chloride (Cl) ≤ 0.001 % Heavy metals (as Pb) ≤ 0.003 % Fe (Iron) ≤ 0.001 % Mn (Manganese) ≤ 0.0001 %" 250 G 1 117.52 117.52 INDIGEN CLORURA DE CALCIU anhidra PA, Producator Chimreactiv Bucuresti 1 KG 1 40.00 40.00 MPIA-025-005 "PIPETA GOLIRE TOTALA 25 ML CLASA A, Producator Labbox Cf ISO 1769, ISO 835 Gradatie normala Certificat de lot Capacitate: 25 ml Acuratete: ± 0,01 ml Gradatie: 0,01 ml Cod culoare: Alb" BUC 8 13.79 110.32 VPIH-040-005 "PIPETA CU UN REPER 40 ML CLASA A, Producator Labbox Capacitate: 40 ml Acuratete : 0,05 ml Cod culoare : alb" BUC 3 27.94 83.82 VFL3-500-002 "Balon cotat clasa A cu dop plastic Premium Line, Producator Labbox Material: Sticla borosilicata Cf ISO 1042 DIN 12664 Certificat pe lot Capacitate: 500 ml Acuratete: ± 0,250 Silf: 19/26" BUC 1 64.75 64.75 37293 "BALON COTAT BLAUBRAND CLASA A DOP NS 12/21 PP 25 ML Balon cotat BLAUBRAND Balon cotat cu gat larg Clasa A Material: sticla borosilicata 3.3 In conformitate cu DIN EN ISO 1042 Marcaj DE-M Gradatii si inscriptii albaste pe suprafata balonului Balon livrat cu numar de lot si certificat lot, la cerere Balon prevazut cu dop din plastic (PP) Dop NS 12/21 Limita eroare: 0.06 ml Capacitate: 25 ml Producator BRAND" pac 5 119.46 597.30 EFW3-250-010 "Pahar Erlenmeyer gat larg.

Număr anunț
DA28574990
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI 17986823)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.968 RON
Valoare atribuită
6.968 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.968 RON

din 6.968 RON estimat