Atribuită
Cumpărare directă
200400P MICROTUBURI GRADATE, TIP EPPENDORF, CU CAPAC PLAT ATAŞAT CU BRIDĂ FELXIBILĂ - 1,5 ml. 500 buc/ set. Producator Deltalab SET 2x35.44=70.88 lei fara TVA 200009 VÂRF UNIVERSAL TIP EPPENDORF 5-200 μl 1000 buc/ set. Producator Deltalab SET 1 30.11 lei fara TVA Eprubete plastic cu dop, sumar urina Syntesys, 100 buc/set Volum 10 ml Dimensiune 16x100 mm STERILE R (gamma) Nu" SET 3x21.00=63.00 lei fara TVA Vacutainer hematologie, cu aditiv K3EDTA, dimensiuni 13 x 75 mm, steril. Disponibil cu volum de 2 ml. 100 buc/pac PAC 3x38.00=114.00 lei fara TVA MASCA CU FILTRU DE PARTICULE FFP2 FARA SUPAPA BUC 90x4.08=367.20 lei fara TVA Masti Chirurgicale 3 straturi, TIP IIR, 50 buc/ cutie CUTIE 18x11.25=202.50 lei fara TVA Manusi de unica folosinta confectionate din nitril, texturate, nepudrate, ambidextre marimea XL - CUTIE 9x66.00=594.00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28546058
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.441 RON
- Valoare atribuită
- 1.441 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.