Atribuită Cumpărare directă

-Hartie (stripuri) de ph 0-14, -Filtre fibra de sticla, fara liant, diametrul 47mm(cutie/100buc.), -Hârtie de filtru bandă albastră, cu diametrul de 150mm(84-85 g/m2 cutie cu 100buc.), -Hârtie de filtru lipsita de fosfati diametrul 150mm(cutie 100buc.), -Hârtie filtru hidrofobă impregnata cu silicon pentru a separa apa de solventii organici imiscibili in apa. Suprafata neteda.Viteza de filtrare mediu rapid-diam. de 90mm(100buc/cutie), -Hartie filtru hidrofoba impregnata cu silicon pentru a separa apa de solventii organici imiscibili in apa.Suprafata neteda.Viteza de filtrare mediu rapid-diam.de 150mm(100buc/cutie), -Membrane filtrante de nylon 0.45mm,47mm(100buc/cutie), -Penseta de precizie din metal(varf ascutit, lungime min 110mm, grosime varf 0.01mm, latime varf 0.05, -Para pentru biureta automata, -Vata din bumbac pentru filtrari.

Număr anunț
DA28539636
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33131172-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.404 RON
Valoare atribuită
8.404 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.404 RON

din 8.404 RON estimat