Atribuită
Cumpărare directă
• Consum:36W • Tensiune alimentare:AC: 230V • Tip LED: SMD • Montaj: suport prindere • Unghi dispersie lumina: 270° • Intensitate luminoasa: 3060 lm • Culoare: 6500K • Dimensiuni: 1200x86x70mm • Grad de protectie: IP65 • Clasa eficienta energetica :A+ • Certificate:ROHS,CE • Durata de functionare : 15.000 ore • Garantie: 2 ani • Transport inclus in pret
- Număr anunț
- DA28587637
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- NEW ERA SEVEN INVEST CORNER 93 SRL (CUI 30190276)
- Cod CPV
- 31500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.470 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.