Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 NOKI BUC 1.000 CD-R VERBATIM 700MB BUC 10.000 CREION CU GUMA FABER-CASTELL BUC 10.000 DOSAR MAPA DUPLEX BUC 50.000 DVD-R VERBATIM 4.7GB BUC 10.000 HARTIE COPIATOR A4 IQ 80GR/MP TOP 3.000 HARTIE SCRIS 55GR/MP,1000COLI TOP 1.000 HDD EXTERN 1TB SEAGATE 2.5" BUC 1.000 PLIC B4 BURDUF 50MM SILICONIC BUC 50.000 PLIC C4 SILICONIC BUC 50.000 PLIC CD 124*124 BUC 20.000 ROLLER UNIBALL UM170 SIGNO BUC 20.000
- Număr anunț
- DA28520520
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616 RON
- Valoare atribuită
- 616 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.