Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de toner pachet : HP 426 CF 226 = 6 buc HP 428 cf259X = 2 buc Konica BizHuB 4050 TNP44 = 2 buc

Număr anunț
DA28516319
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.608 RON
Valoare atribuită
4.608 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.608 RON

din 4.608 RON estimat