Atribuită
Cumpărare directă
1 SOLUTIE GEAMURI AJAX 5L BUC 25 x 35 2 CLOR 5L BUC 30 x 18.5 3 SAPUN LICHID 5L BUC 25 x 25 4 DOMESTOS WC BILUTE BUC 100 x 4.9 5 DOMESTOS 1L BUC 25 x 8.10 6 SACI MENAJ 35 L BUC 80 x 3.4 7 SACI MENAJ 60*72/20BUC BUC 100 x 3.99 8 BIOCARPET 750ML BUC 3 x 8.9 9 SET TOALETA PERIE+SUPORT SET 2 x 5. 10 LAVETE USCATE BUC 25 x 2.8 11 BICLOSOL 300 PASTILE BUC 5 x 75 12 LIGHEAN 16L BUC 2 x 8.5 13 MOP 250GR + COADA LEMN BUC 27 x 6.99 14 PUBELA 35L BUC 3 x 29 15 DOZATOR SAPUN LICHID 0,5 L BUC 5 x 30 16 FARAS PLASTIC BUC 20 x 2.9 17 MATURA EUROPEA BUC 20 x 6 18 MATURA SORG BUC 3 x 13.5 19 DEZINFECTANT MAINI GEL 5L BUC 14 x 208 20 MANUSI UF 100BUC/SET SET 12 x 70. 21 SANYTOL DEZINFECTANT LAMAIE BUC 25 x 46 22 MR. PROPER UNIVERSAL 5L BUC 55 x 45 23 PROSOP HARTIE VERDE 250 FOI BUC 70 x 4.9 24 ALB APLICARE USOARA 10L BUC 6 x 85 25 ALB APLICARE USOARA 5L BUC 6 x 53 Preturile nu incliud TVA
- Număr anunț
- DA28569911
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PLATON MOCANU (CUI 29049622)
- Furnizor / câștigător
- KATERIN DESIGN SRL (CUI 18807403)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.109 RON
- Valoare atribuită
- 13.109 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.