Atribuită Cumpărare directă

Punga urinara sterila pentru uz pediatric • Punga pediatrica sterila; • Capacitate 100 ml • Ambalare individuala • Non-toxica; • Nonpirogenica; • Produsul este de unica folosinta; • Se utilizeaza pentru recoltarea urinei in vederea efectuarii examenului de urina; • Prevazuta cu un adeziv special, antialergic; • Permite atasarea ferma de zona uro-genitala a copilului; • Se indeparteaza cu usurinta, fara sa irite pielea si fara reziduuri lipicioase • Sterilizat prin EO Marcaj CE/Aviz ANMDM REFERAT NR. 8288/13.08.2021

Număr anunț
DA28570184
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33141615-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat