Atribuită Cumpărare directă

Servicii Studiu Geotehnic pentru Amenajare trotuare , spatii de parcare la proprietati pe DJ401A , Comuna Potlogi , Judetul Dambovita

Număr anunț
DA28542939
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Furnizor / câștigător
GEOVISIONS SRL (CUI 26115411)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat